У лютому 2016 року працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області при проведенні заходів у кримінальному проваджені з попередньою правовою кваліфікацією статті 204 КК України за фактом незаконного транспортування, зберігання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, в одному з гаражних приміщень на території гаражного кооперативу у м.Львові виявлено 25 бочок ємністю 230 л з понад 3-ма тисячами літрів спирту орієнтовною вартістю близько 330 тис.грн.

Спирт, бочки з пристосуваннями для перекачки вилучено та буде направлено для знищення або переробки.
Як відомо, з такої кількості спирту можна було б кустарним способом виготовити понад 12 тисяч пляшок горілки.
Таким чином, правоохоронці фіскальної служби області унеможливили потрапляння великих обсягів алкогольного сурогату на полиці магазинів та супермаркетів Львівщини чим, одночасно, вивільнено місце для легальної продукції за яку до бюджету сплачується акцизний податок.

З початку 2016 року це вже четвертий „підпільних цех”, ліквідований оперативниками фіскальної служби Львівщини. Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої продукції понад 1,6 млн.грн. Розпочато 7 кримінальних проваджень, а 2 матеріали вже скеровано до суду з підозрою обвинуваченим у вчиненні злочинів за статтею 204 КК України.