Станом на 25 листопада у Львівській області під опікою громадян знаходиться 1974 дитини-сироти та дитини, яка позбавлена батьківського піклування.

Про це розповів т.в.о. глави Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський сьогодні під час звітування за сто днів власної роботи.

Упродовж серпня-листопада поточного року 21 дитину-сироту та дитину, яка позбавлена піклування, влаштували під опіку громадян. Ще 26 таких дітей влаштували в будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, заявив Юрій Турянський.

Окрім того, протягом цього періоду часу в Львівській області усиновили дев’ять дітей-сиріт та вперше в нашій області за всю незалежність України українським подружжям усиновлено ВІЛ-інфіковану дитину. Щоправда більш детально про цей випадок Турянський не розказав.

Тимчасовий керівник Львівщини також розповів, що у період із жовтня по листопад придбали житло для трьох дітей, які позбавлені батьківського піклування у селі Унів, та для двох дітей-сиріт у селі Станемир, що на Перемишлянщині.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів