Відповідний програмний продукт розроблять у межах Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України

У Львівській області готуються впровадити електронну медичну картку жінки-пацієнта. Відповідний програмний продукт розроблять у межах Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій", пише Корупція.Стар

Популярне: Порошенко шокував гучною заявою про НасіроваПро це повідомили у департаменті охорони здоров'я ОДА, за результатами закупівлі ICB 4.1.4 "Програмний продукт "Електронний реєстр жінок Львівської області", комп'ютерна техніка та серверне обладнання". Ця закупівля передбачає створення електронної медкартки жінки-пацієнта, що працюватиме від амбулаторії сімейної медицини до центру третинного рівня в області.

"Така програма допоможе персоніфікувати дані та слідкувати за станом обстеження, результатами аналізів кожної жінки як лікареві, так і пацієнтові самостійно, – говорить т.в.о. директора департаменту Ірина Микичак. – Також з метою впровадження даного програмного продукту, у межах закупівлі, буде придбана комп'ютерна техніка та серверне обладнання".

Зокрема, для покриття усіх амбулаторій сімейної медицини комп'ютерною мережею за кошти обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017 – 2020 роки на забезпечення співфінансування субпроекту буде придбано додатково комп'ютерну техніку для амбулаторій області.