затримання, злодій

Прикордонники разом з міліціонерами перешкодили спробі трьох зловмисників переправити партію цигарок через державний кордон до Польщі з допомогою мотодельтаплану.

У затриманих вилучили кілька тисяч пачок тютюнових виробів, повідомляє ІА Корупція Інфо з посиланням на ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Вирішується питання про правову кваліфікацію дій затриманих. вночі прикордонники Мостиського загону та оперативники УБОЗ ГУМВС у Львівській області завадили спробі переміщення тютюнових виробів через державний кордон.

Оперативники УБОЗ отримали інформацію про те, що зловмисники планують переправити до Польщі партію тютюнових виробів. Для цього контрабандисти хотіли використати мотодельтаплан. Отриману інформацію працівники міліції передали прикордонникам.

У результаті правоохоронці відстежили та затримали трьох зловмисників на околиці одного з сіл Миколаївського району, що на Львівщині. Правопорушники саме готували апарат до злету. Вони хотіли за допомогою мотодельтаплану перемістити до Польщі 8 тисяч пачок цигарок. Також на місці затримання правоохоронці виявили два автомобілі, якими зловмисники доставляли цигарки та літальний апарат до місця злету.

Затриманими виявились троє громадян України. Пілотувати мотодельтаплан мав 30-річний житель Одеси. Двоє його помічників – жителі Львова віком 30 та 31 року. Вже відомо про кілька фактів незаконного перетину правопорушниками державного кордону, які підтвердив пілот мотодельтаплану. Вирішується питання про правову кваліфікацію дій затриманих.