Працівників звільнили після проведення службових перевірок та розслідувань роботи посадових осіб органів доходів і зборів Львівщини.

Про це на своєму офіційному порталі повідомляє прес-служба територіальних органів ДФС у Львівській області.

За даними ДФС, протягом цього року управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області було організувало та провело 212 службових перевірок, в тому числі і розслідувань.

Заходи були спрямовані на перевірку діяльності посадовців органів доходів і зборів, 98 з яких є працівники митниці.

Внаслідок перевірки звільнили 12 чиновників органів доходів і зборів, в їх числі 5 митників. Ще 190 осіб, серед яких 17 митників, притягнули до дисциплінарної відповідальності. Також винесено 73 подання керівникам з вимогою вжити заходів реагування.Як зазначено в повідомленні, за результатами перевірок управління розпочало 24 кримінальні провадження через здійснення злочинів.

Двох працівників Львівської митниці Міндоходів суд визнав винними у вчиненні протизаконних дій. На порушників наклали штраф.

Територіальні органи ДФС у Львівській області звернулись до громадян з проханням не втрачати пильність та у випадках корупції, протиправних дій чи бездіяльності працівників податкової та митної служб звертатися за номером «Пульсу» (044)-284-00-07.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів‡агрузка...