Навіть сьогодні, у день виборів, на Львівщині майоріла прихована і неприхована агітація кандидатів у нардепи та політичних партій. Про це розповіла виконавчий директор Львівського відділення КВУ Соломія Саврук.

«Переважно представники від кандидатів і партії кажуть, що не чули, не бачили таких білбордів, або ж стверджують, що то була просто соціальна реклама», – додала вона.

За її словами, виникали проблеми зі списками виборців. Наприклад, траплялися поодинокі скарги на те, що виборці не знаходили себе у списках виборців. Виборці бачили себе в попередніх, проте не знаходили в уточнених списках – таких випадків на Львівщині нарахзували 60.

Читати: На Львівщині зафіксували 12 повідомлень про порушення виборчого законодавства

«Правоохоронні органи зафіксували 22 правопорушення при голосування на виборах і 1 кримінальне провадження – на предмет зникнення печатки окружкому. Виготовили нову печатку і триває слідство», – зазначила С.Саврук.

Також вона підтвердила той факт, що члени ДВК, які ходили до виборців на дому, забули 17 бюлетенів вдома в одного виборця, але виборець повернув їх.

Читати: На Львівщині голові виборчої комісії загрожує трирічне обмеження волі

С.Саврук додала, що не всі ДВК були забезпечені інформаційними плакатами від політсил.

Окрім того, за її словами, були випадки чорного піару та агітації проти кандидатів у нардепи. Така агітація вилучались і за фактами відкривались провадження.

 

Джерело: Galnet