У вересні 2014 року правоохоронці викрили двох зловмисників, які незаконно зберігали боєприпаси. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею 263 КК України, повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

«Перебуваючи біля річки поблизу міста Соснівка, 56-річний пенсіонер разом з 31-річним товаришем знайшли 174 патрони калібру 5,45 мм. Після цього, чоловіки перевезли боєприпаси до сараю пенсіонера, де зберігали їх без передбаченого законом дозволу. Протиправні дії зловмисників викрили працівники міліції. Правоохоронці вилучили патрони. Згідно висновку експерта вони є бойовими та придатними для стрільби», – зазначили в міліції.За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

«У судовому засіданні зловмисники свою вину визнали повністю та щиро розкаялися. Червоноградський міський суд призначив їм покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. У порядку ст.75 (звільнення від відбування покарання з випробуванням) КК України чоловіків звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком терміном на один рік, якщо упродовж цього часу вони не вчинять нового злочину», – додали правоохоронці.‡агрузка...