молоток 

Прокуратура Франківського району м. Львова повідомила про підозру місцевому жителю у незаконній торгівлі інформацією з обмеженим доступом. Суд виніс йому вирок.

Про це повідомляє Корупція Інфо, посилаючись на прес-служба прокуратури Львівської області. 

В ході розслідування було встановлено, що злочинець створив інтернет-магазин, головним товаром в якому були облікові дані інших осіб, зокрема логіни та паролі до платіжних систем, а саме до автоматизованих систем «Webmoney» та «Yandex.Money».За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 361-2, ч. 2 ст. 361-2, ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України.

Франківський районний суд розглянув дану справу та визнав підозрюваного винним. Йому було винесено вирок та призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України спільно з внутрішньою безпекою МВС і прокуратурою затримали на хабарі двох старших інспекторів спецбатальйона міліції, двох інспекторів ДАІ Слов'янська та їхнього спільника – колишнього міліціонера. Про це повідомили в прес-службі СБ України.