Новобранців "братство" перевіряло знищенням майна нових співучасників.

Трьох жителів Львова і області звинувачують в спробі насильницького захоплення державної влади і здійсненні терористичних актів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, передає Корупція. інфо

Злочинці мали чіткий план і здійснювали ретельну підготовку для захоплення державної влади.

Згідно з повідомленням, чоловіки проводили регулярні зустрічі у Львові, але після того, як одним з пунктів плану стало здійснення вибуху на залізниці, частина змовників відмовилася брати участь в перевороті.

Учасники таємної групи влітку 2016 спеціально проводили огляд залізничних колій і відчували пристрої для ініціювання вибуху. Чоловіки придбали електродетонатор та запали для виготовлення вибухових пристроїв.

Всю техніку і обладнання змовники тримали у себе вдома, за місцем проживання.

Крім того, в ході обшуків у злочинців був знайдений цілий арсенал зброї: гранатомет РПГ-7 з гранатмі, автомат Калашникова з патронами більше 1000 штук. 8 одиниць переробленої вогнепальної зброї.

Також було знайдено 1 кг тротилу, 2 кг вибухової речовини гексоген, електродетнотарі, тощо.

Виявилося, що нагромадження такої значної кількості вогнепальної зброї було одним з пунктів плану, який передбачав захоплення влади в гірських і лісистих районах Львівської області.

Наступними етапами захоплення державної влади було створення баз для укриття, скоєння грабежів і розбоїв для заволодіння майном і грошима, а також знищення майна з метою перевірки співучасників.

Нагадаємо, раніше співробітники Служби безпеки затримали двох громадян України, які готували замах на життя народного депутата України.

Відомо, що операція замаху планувалася і контролювалася співробітниками ФСБ.