Посадовець вимагав 3 мільйона гривень за сприяння у підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на надрокористування. Сьогодні, 13 липня він затриманий під час одержання частини неправомірної вигоди.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) спільно зі слідчим управлінням обласної поліції та прокуратури викрили у корупційній діяльності заступника керівника "Західукргеологія". Воно є дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії "Надра України" Державної служби геології і надр України Міністерства екології та природних ресурсів України, повідомляється на сайті Національної поліції, передає Корупція.Інфо.Від представника юридичної особи він вимагав 3 мільйона гривень хабара за сприяння у підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на надрокористування.

Сьогодні, 13 липня під час одержання частини неправомірної вигоди чиновник був затриманий працівниками УЗЕ, слідства та прокуратури у своєму службовому кабінеті.

Отримана частина неправомірної вигоди у сумі 1,5 мільйона гривень вилучена. На даний час тривають слідчо-оперативні заходи.

 ‡агрузка...