Зловмисники викрали незначну суму грошей та побутову техніку, але поводилися зухвало – дозволили собі випити та закусити на кухні загиблого, передає Корупція.Інфо

Двох підлітків, які у Золочеві на Львівщині пограбували будинок загиблого військовослужбовця просто у день його похорону, затримала поліція.

Володимир – син загиблого Олександра Швеця – згадує, родина побачила, що будинок пограбований, тільки-но повернулися з похорону минулої п'ятниці.

У кожній кімнаті крадії залишили по собі сліди – розкидані речі, а на кухні навіть встигли випити і закусити."Саме через те, що вони зухвало себе поводили і їли на кухні та розпивали пиво, стало відомо, хто може бути причетний до даної крадіжки, оскільки такий почерк в нас попередньо був по інших крадіжках", – розповів начальник Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Андрій Мархонь.

Крадіями виявилися троє неповнолітніх мешканців Золочева. Двох із них поліція затримала. Ще одного – розшукують.

Загиблий Олександр Швець, чию квартиру пограбували зловмисники, зголосився до війська добровольцем. Служив у 53-й механізованій бригаді. Загинув 18 липня під час ворожого обстрілу на Донеччині.

До війни чоловік працював юристом, і навіть безплатно надавав юридичну допомогу одному з крадіїв, коли підліток мав проблеми з законом. Затриманим тепер загрожує від трьох до шести років ув'язнення.