дитина

Працівники Червоноградського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом того, що батько завдав тілесні ушкодження своєму сину.

Про це повідомили Корупцію Інфо у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

У Червоноградський відділ поліції 14 грудня надійшло повідомлення з відділу у справах дітей Червоноградського виконкому про випадок жорстокого поводження із дитиною. Під час перевірки поліцейські встановили, що 10 грудня медичний працівник однієї з червоноградських шкіл, оглядаючи учнів для допуску до плавання у басейні, виявила на спині, руках та грудній клітині 9-річного школяра сліди побоїв.

«На запитання про походження синців, хлопчик розповів, що його побив батько за погані оцінки. Медпрацівник склала акт та повідомила про подію у відділ у справах дітей Червоноградської міської ради»,- розповіла начальник сектору ювенальної превенції Червоноградського відділу поліції майор поліції Ірина Панасюк.

Поліцейські у присутності психолога поговорили з хлопчиком. За словами дитини, 9 грудня він без дозволу взяв з маминої кишені гроші щоб купити собі поїсти та пішов до школи.

«Хлопчик розповів, що після третього уроку у школу прийшов його батько, відібрав гроші, а ввечері коли школяр повернувся додому, чоловік дерев’яною палицею побив сина. У присутності двох молодших сестер батько близько десяти хвилин бив дитину, а мама, якій пожалівся хлопчик, підтримала чоловіка. Під час огляду лікарі виявили у потерпілого тріщину лівого передпліччя», – розповіла Ірина Панасюк.

Під час спілкування з матір’ю, правоохоронці встановили, що після побиття жінка завела дитину до травматолога, повідомивши, що син пошкодив руку під час занять у басейні.

У своєму висновку психолог, що проводила тестування хлопчика вказала, що: «дитина має занижену самооцінку, не відчуває піклування з боку батьків, залякана і піддається систематичному насильству». Оскільки проживання у таких умовах загрожує життю і здоров’ю дитини, хлопчика було скеровано в центр соціальної реабілітації.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – виправні роботи на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.