1417012089_srsrryi

У межах Бендюзького лісництва Радехівського лісомисливського господарства на площі приблизно 1 гектара виявлено несанкціонований скотомогильник.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

На місце для обстеження виїжджали директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексій Балицький, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк, голова Сокальської РДА Львівської області Олег Кожушко, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області, представники Сокальського райвідділу міліції та районної прокуратури.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції повторно відібрали проби неочищених стічних вод та проби ґрунту у місці захоронення решток тварин.

У рамках кримінального провадження, на підставі постанови Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області та прокуратури Сокальського району Львівської області, розпочато позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами ТзОВ «Євро-Комерс» та ТзОВ «Галичпродукт». Саме ці підприємства розташовані в межах Бендюзького лісництва та розробляють і переробляють м’ясо свійських тварин.