Перший етап четвертої хвилі мобілізації в Україні добігає кінця і вже виконаний на 90%, заявили у Міноборони. На Львівщині також стартував другий етап мобілізації. Як розповів  речник Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк, перший етап хвилі мобілізації мав певні позитивні тенденції, але і без негативних не обійшлось.

«Загалом план мобілізації на Львівщині вдається виконувати. Найбільш позитивними моментами, звичайно, є те, що багато чоловіків і навіть жінок ідуть до війська добровольцями. За їх кількістю лідирує безпосередньо сам Львів, а за ним –  Пустомитівський та Городоцький райони. А от негативна тенденція – це велика кількість ухильників», – розповів речник Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк.Також Роман Поронюк розповів, що у рамках другої хвилі мобілізації  планують відновлювати вручення повісток за участі даівців. 

«Такі дії націлені, насамперед, на виявлення ухильників. Адже за два дні подібного вручення, яке вже проводилось у Львові, вдалось виявити 50 ухильників. Залучаючи до вручення повісток ДАІ, військкомат не виходять за межі закону» – коментує речник Львівського обласного військового комісаріату.