шахтарі

Від сьогоднішнього дня шахтарі ДП «Львіввугілля» поновили акцію протесту та не вийшли на роботу через заборгованості по виплаті заробітної плати.

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає Львівського порталу.

Шахтарі зібрались на мітинг на центральній площі Червонограда. Там вони отримують найсвіжішу інформацію щодо вирішення проблем із погашенням заборгованості. 
Як відомо, за січень гірникам виплатили лише 10% заборгованої зарплати. Відтак сьогоднішня 
заборгованість складає майже 190 мільйонів гривень.

Страйк шахтарів триватиме до повного погашення боргів із зарплати. А задля підтримки життєдіяльності шахт робота здійснюватиметься у черговому режимі.

Впродовж двох днів, 2 – 3 березня, шахтарі зі всієї України, а також шахт Львівщини пікетували Кабмін, а згодом Верховну Раду України. Головні вимоги гірників: покрити заборгованість із зарплат та виділити кошти з бюджету на програму реформування вугільної галузі України.

Також шахтарі Львівщини майже добу блокували рух транспорту при в’їзді в місто Червоноград. У такий спосіб шахтарі протестували проти припинення державної фінансової підтримки вугільної галузі Західної України.

10 березня шахтарі Червонограда призупинили акцію протесту. Під час мітингу цього дня технічний директор-перший заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов повідомив, що на рахунки поступили кошти і найближчим часом заборгованість за грудень буде погашено.

Очевидно проблеми шахтарів залишились не вирішеними, відтак вони знову вдались до акції протесту.