3 жовтня перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник звернувся до Кабміну щодо можливого розміщення підприємств оборонного комплексу на Львівщині.

Про це сьогодні, 13 жовтня, він розповів на прес-конференції.

«На територіях, які захоплені сепаратистами, що на сході України, розташована низка підприємств оборонного комплексу, зокрема, Луганський патронний завод, донецький завод «Топаз»», – зазначив Й.Ситник.

Він запропонував уряду перенести ці підприємства у Львівську область на базу заводів "Лорта" і "Полярон". А також і на інші підприємства, в яких пустують цехи. Нагадаємо, що підприємство "Топаз" випускає складові для комплексів дальньої радіорозвідки і систем ППО, таких як "Кольчуга". 

А "Луганський патронний завод" випускає бойові, мисливські та спортивні патрони, виробляє і ремонтує різну зброю. 

Як повідомлялось раніше, влада самопроголошених Донецькій і Луганській народних республік на сході України вирішили внести свої зміни в промислову галузь регіону. Так, наймасштабніші підприємства Донбасу найближчим будуть утилізовані.

 
Процес реалізації цієї задумки займуться представники профільних "міністерств". Їм вже відданий наказ провести інвентаризацію нефункціонуючих установ до 27 жовтня.

 

Джерело: Galnet