У понеділок, 17 серпня, в місті Самбір Львівської області, яке потрапило в “червону” зону карантину через коронавірус COVID-19, міськрада відмовилася посилювати обмежувальні заходи.

Внесення міста в “червону” карантинну зону суперечить Конституції, вирішили депутати міськради під час засідання.

За його даними, депутати також схвалили звернення до президента Володимира Зеленського, голови МОЗ Максима Степанова та голови Львівської обласної держадміністрації Максима Козицького c проханням виключити Самбір з “червоної” зони, оскільки це не відповідає реальному стану справ із захворюваністю коронавірусом.

“… громадському транспорту і підприємцям, зокрема, зі сфери торгівлі та громадського харчування, (депутати – Ред.) дозволили працювати в звичайному режимі, але з дотриманням карантинних вимог”, – наголошується в матеріалі.

Раніше повідомлялося, що в “червону” зону карантину потрапили Самбір, Кіцманський район Чернівецької області, частина Рівненської області, місто Біляївка Одеської області і частина території Івано-Франківщини.

У “червоній” зоні, зокрема, забороняється робота громадського транспорту, відвідування навчальних закладів, діяльність торгово-розважальних центів, кафе, ресторанів, спортзалів і кінотеатрів.