На одному із львівських підприємств викрили схему ухилення від сплати ПДВ на суму понад 5 млн гривень

Службові особи одного з великих львівських підприємств під час здійснення фінансово-господарської діяльності в період 2012-2013 р.р. з метою мінімізації нарахування та сплати податків до бюджету безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ через проведення безтоварних операцій з підприємствами, які мають ознаки фіктивності.

Проведені операції не підтверджені належним чином оформленими первинними документами. Внаслідок таких дій до державного бюджету не надійшло понад 5 млн гривень податків.

За цим фактом у вересні цього року відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи з відшкодування завданих державі збитків.

Загалом, протягом січня-вересня 2014 року за матеріалами, зібраними оперативниками спеціалізованої ДПІ, внесено в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань та розпочато 15 кримінальних проваджень за фактами виявлення правопорушень, вчинених службовими особами суб’єктів господарювання – великих платників податків Львівщини.

Джерело: ZIK