Завод японської компанії Fujikura у Підлісному Львівської області обіцяв подарувати українцям тисячі робочих місць, а також інвестувати мільярди в економіку. Виявилось, що крупна міжнародна компанія не поважає працівників, а у разі непокори звільняє, передає Корупція.Інфо.

Як пише Leopolis, перші незадоволення з'явились вже через чотири місяці після старту роботи. Людей відправляли на стажування до Румунії, а після повернення вони звільнялись. На самому підприємстві також були претензії до керівництва, і з цього приводу працівники створили профспілку.

В середині червня 22 члени профспілки обрали лідерів – Євгена Олійника та Аліну Холліну. Одразу після цього керівники їх вигнали з підприємства. Менеджмент цю ситуацію не коментує, а від працівників жодних скарг чути не хоче."На підприємстві багато порушень, але люди бояться щось казати, адже їх одразу звільняють. Особливо це стосується переселенців – вони бояться втратити заробіток", – коментує ситуацію звільнений Олійник.

Працівники, які залишились без роботи готуються подавати колективний позов проти Fujikura. Тим часом безлад на підприємстві продовжується, а керівники відчувають повну безнаказаність.

Fujikura є японською компанією. Вона виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти. Заснована у Токіо у 1910 році.