Учора в польському Перемишлі учасники "Маршу орлят перемишських і львівських", що відбувся під патронатом мера міста, прокричали "Смерть українцям!" – повідомляє Корупція.Інфо

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня в селі Княжичі під Києвом сталася стрілянина між співробітниками карного розшуку, бійцями спецзагону КОРД і держохороною. У результаті загинуло п'ятеро правоохоронців.

За даними видання, організаторами заходу були праві організації: Усепольська молодь або Національно-радикальний табір, неформальна група "Патріотичний Перемишль", а також установа культури Підкарпатського воєводства — Культурний центр в Перемишлі.

Патронат над маршем взяв, зокрема, мер Перемишля Роберт Хома.

Окрім того, до організаторів цьогорічного заходу приєдналася також польська державна установа  Інститут національної пам’яті з Ряшева.

Перемиський захід розпочався літургією в головному римо-католицькому храмі  — осідку перемиського митрополита і архиєпископа Адама Шаля.

Нагадаємо, що два роки тому під час подібного заходу учасники походу, проходячи повз Український народний дім, скандували "Znajdzie się kij na banderowski ryj!" ("Знайдеться кий на бандерівське рило").