Керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський і лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук не зможуть стати якісно новими політиками, оскільки просто стануть маріонетками в руках так званих експертів.

Про це в інтерв’ю заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Коли я чую відверту нісенітницю про Сердючку, Бобула, 95-й квартал або Вакарчука, повірте, я вже три роки обертаюся в тому, що називається влада, це на межі ідіотизму», – говорить Тука.

Він зазначає, що людина, яка «не має на що спиратися, не має власної структури, власної політичної сили, якими інструментами він буде оперувати, опинившись в найвищому посадовому кріслі держави?»

«Його обіграють ще під час передвиборної гонки. Його обкладуть «експертами», як у нас люблять казати, і максимум через три-чотири місяці ця людина буде просто маріонеткою», – переконаний Тука.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

У той же час він жорстко пройшовся по так званих нових обличчях в партії Вадима Рабиновича «За життя».

«Я особисто дуже люблю пана Рабиновича, це для мене об’єкт насолоди для троллінгу, я його називаю «фонтан популізму», такий яскравий, як у нас на Майдані Незалежності ввечері з підсвіткою. На ниві популізму це супердіяч. Він там наговорив про нові обличчя: «Голосуйте за тих, хто ніколи не був ні у владі, ні в політиці!» – і він це ляпає, а в студії в онлайні сидить Шуфрич, який є членом ось цього утворення «За життя». «Нове» обличчя Рабиновича – Шуфрич, вибачте, Шуфрич! «Нове» обличчя Рабиновича – Медведчук, «нове» обличчя Рабиновича – Олена Бондаренко, «нове» обличчя Рабиновича – Червоненко», – резюмував заступник міністра. 

Нагадаємо, раніше  заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що в українському уряді підтверджують прогнози про настання в вересні одного з найважчих періодів в сучасній історії України.

За його словами, відповідно до матеріалів негласного звіту, який був призначений для службового користування, з одного боку у вересні відбудеться накладення декількох факторів. Так, у Путіна будуть повністю розв'язані руки після закінчення Чемпіонату світу з футболу. З іншого боку очікується зростання популістських настроїв в Європейському Союзі, до чого також докладе руку Кремль.