Поліція швидко знайшла ґвалтівника: виявилося, що він переховується ще й за крадіжки у великих розмірах

До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік вчинив насильницькі дії відносно мешканки одного з сіл Вітовського району Миколаївської області. Поліцейські затримали ґвалтівника по "гарячим слідам", передає Корупція.Інфо

Зі слів 29-річної потерпілої, близько 22:00 години, коли вона йшла по вулиці, з нею завів розмову випадковий перехожий. Незнайомець запропонував провести заявницю додому, на що та не погодилась, відмовившись навіть підтримувати спілкування. Чоловік продовжував йти за жертвою та, проходячи повз безлюдного місця, силоміць затягнув потерпілу у поле. Побивши молоду жінку, зловмисник зґвалтував її.

Оговтавшись від того, що трапилось, потерпіла зателефонувала матері, яка і сповістила про злочин правоохоронців. Отримавши прикмети зовнішності ґвалтівника, поліцейські опитали місцевих мешканців. За описом громадяни упізнали чоловіка, який нещодавно приїхав до села, та вказали, де проживає можливий злочинець.

Того ж дня ґвалтівника було затримано в порядку ст.208 КПК України.
Виявилось, що злочинець переховувався від суду. Йому був оголошений вирок за вчинення крадіжки у великих розмірах на території Центрального району, але зловмисник ухилявся від його виконання.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого слідчим за ознаками ч.1 ст.152 "Зґвалтування" та ч.1 ст.153 "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом" КК України. Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років. Очікується на результати відповідних експертиз.