У мережі активно обговорюють новину про те, що в неділю, 18 лютого, коли в Києві проходить ряд акцій, в тому числі «Марш за майбутнє» «Руху Нових сил», закрили сім центральних станцій столичного метро, передає Корупція.Інфо

Про це пишуть користувачі соціальних мереж.

Так, перекриті станції Університет, Театральна, Хрещатик, Майдан Незалежності, Льва Толстого, Золоті Ворота.

Популярне: "Народився зі страшною вадою, а також розумовою відсталістю": Стала відома вся правда про Андрія Парубія

«Метро «Майдан Незалежності», «Льва Товстого» потяги проїжджають без зупинки. Вхід, вихід, пересадка не працюють. Люди кричать «Банду геть!», «Шановні стратеги від влади, ви, вибачте, дятли. Це цензурно висловлена ​​думка людей з вагона, в якому я саме їд »,«На моїй пам'яті метро в Києві закривали двічі. Януковичем під час Революції Переваги і сьогодні, під час протестів в центрі », – пишуть в інтернеті

Цю інформацію підтвердили в довідковій київського метрополітену. Там відзначили, що станції перекрито з технічних причин, однак не змогли сказати, на який термін. Пізніше «Київський метрополітен» повідомив в Facebook, що станції закриті через повідомлення про мінування.

За даними поліції, в чергову частину зателефонував анонім, який розповів, що став свідком розмови між двома невідомими, які говорили, що через годину буде вибух на п'яти станціях метро.

«Для перевірки цієї інформації на місця виїхали фахівці вибухотехнічної служби та кінологи. Працюють поліцейські метрополітену. Проводиться евакуація. Станції закриті на вхід і вихід », – заявили в поліції.

Повідомлення зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. Правоохоронці перевіряють підземку і встановлюють особу аноніма.