ec5e8d040122ab9384ff66771dc8a9f21437671449

Сьогодні, 23 липня, група потужно озброєних осіб здійснила напад на будівлю державного підприємства по видобутку вапняку «Мурафський кар'єр», що на Вінниччині. Між охоронцями та злочинцями сталася вогнева перепалка, яка тривала годину. Внаслідок цього директор підприємства отримав поранення, а злочинці взяли в заручники кількох охоронців.

Про це повідомив начальник зміни служби «Донбас-безпека», що охороняє кар’єр, передає Корупція.Інфо

Близько 15 осіб озброєних помповими рушницями, автоматами Калашникова, гранатами та пістолетами здійснили напад на підприємство "Мурафський кар'єр", що знаходиться у Шаргородському районі Вінниччини.
 
«Близько 14:00 до кар'єру під'їхали автомобілі без номерних знаків. Звідти вийшли люди в цивільному представилися службою перевірки. Після цього вони виманили кількох охоронців, побили їх і взяли в заручники», – розповів один із охоронців.

У відповідь, служба охорони відкрила вогонь по нападниках, зав'язався бій. Начальника підприємства В'ячеслава Левицького поранило дробом у груди. Бій тривав близько години, потім нападники прикриваючись заручниками відійшли.

«Двох наших покалічили, прикладами розбили голову. Будинок було оточено, всі вікна вибиті. Після бою викликали спецназ, який заарештував один із автомобілів із двома нападниками», – сказав охоронець.

Тікаючи, бандити викинули двох побитих заручників у полі, після чого співробітники кар'єра і медичної служби надали їм допомогу.

Пізніше, інформацію про бій на «Мурафському кар'єрі» підтвердили в Головному управлінні МВС, однак за версією міліції, стрілянина велася з мисливської зброї.

«Міліція затримала двох осіб і іномарку без номерних знаків . На місці працює слідчо-оперативна група міліції. За медичною допомогою звернулась одна особа з тілесними ушкодженнями», – зазначили в МВС.

Зазначимо, «Мурафський кар'єр» є одним із найбагатших за запасами родовищ вапняку. За підприємство давно ведеться боротьба. Так, за останні місяці рейдери кілька разів здійснювали збройні напади.