Як ви вважаєте, у злочинця і серійного вбивці Гіркіна немає більше можливостей говорити зі світом крім як через Гордона? Звичайно, вони є. Кому зашкодило те, що саме Гордон поставив йому всі ті питання, які не могли задати інші? Я думаю, що це все — шлях до з’ясування правди, до самовикриття терориста і викриття його господарів, розпочав своє звернення Саакашвілі.

Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок на Дмитра Гордона через інтерв’ю з відомими сепаратистами. Це професійний обов’язок журналіста розмовляти з усякого роду людьми, в тому числі з тими, хто для нас абсолютно неприйнятний. Я знаю Дмитра Гордона. Я знаю, що він патріот України. Я знаю, що він не сприймає сепаратизм. Я знаю, що він не є прихильником цих суб’єктів, у яких він брав інтерв’ю.

Докоряти журналісту в тому, що він ставить питання, які цікавлять суспільство, питання найнеприємнішим людям — це просто відгомін совкового минулого, яке вже не працює в сучасному світі. Любов до Батьківщини виказується в інших речах. Не в утисках свободи слова та перекритті засобів інформації. У сучасному світі перекрити інформацію неможливо. Головне, щоб у нас була інформація, щоб ми вміли її інтерпретувати і були тверді у наших переконаннях.

У цьому ефірі Гіркін дав прямі свідчення проти себе, проти Путіна, проти Російської федерації, і її спецслужб, які як мінімум будуть чудово використані при отриманні рішення міжнародного суду ООН у справі про анексію Криму і про агресію Росії на Донбасі. Хоча б заради цього варто було брати це інтерв’ю. Кажу це як юрист з досвідом ведення справ в міжнародних судових інстанціях. Дійсно, Гіркін давав і інші інтерв’ю, але він точно ще так системно не викривав себе та інших, як його змусив зробити Дмитро Гордон!

Якщо пересилити почуття відрази і реально подивитися це інтерв’ю, а я так і зробив, то можна зрозуміти, чого Дмитро хотів домогтися і чого домігся. А це реально оголення підспідка всієї російської агресії!

Україна обов’язково буде єдиною, ці сепаратисти обов’язково горітимуть в пеклі, і Україна буде вільною країною, де кожен зможе отримувати інформацію і висловлювати свою думку!

В свою чергу, коментатори допису Саакашвілі, стверджують – що після таких слів в Гаазі, якщо Гіркін туди доїде, йому кінець. Нари плачуть за ним.

Нагадаємо, після скандального інтерв’ю Гордона з Поклонською та Гіркіним людей “бомбануло”

Офіс журналіста закидували яйцями. Люди також палили фаєра та викрикували: “Терористам суд, а не ефіри!”, “Гордон — г*ндон, геть в Лугандон!”.

На вечірній мітинг прийшло близько пів сотні людей. Серед них були ветерани війни та небайдужі громадяни. Також прибули автомобілі поліції.

В свою чергу, Ігор Мосійчук, екс-нардеп, зазначає:

Гіркіна-Стрелкова після вчорашніх зізнань в ході інтерв’ю Дмитру Гордону, дуже скоро ліквідують російські спецслужби.

Справа в тому, що вчорашні зізнання Гіркіна-Стрєлкова у вбивствах та агресії є достатніми доказами для видачі міжнародного ордеру на його арешт в рамках судових процесів, які зараз тривають в Міжнародному кримінальному суді Гааги.

Звичайно РФ ніколи не видасть Гіркіна живим, а тому очікуємо новин про прикре самогубство або нещасний випадок.

Це звичайно ніяк не зменшить горя Ярослава Поправка, але вбивця, ворог має бути покараний і методи тут не важливі.
Держави, які поважають себе і своїх громадян, таких осіб як Гіркін-Стрєлков переслідують все життя.