У Туреччині раптово помер житель Закарпаття Отто Лях, який приїхав на курорт разом з дружиною і дочкою.

За попередньою інформацією, причиною смерті стала коронавірусна інфекція. Вікторія Лях повідомила про смерть чоловіка на своїй сторінці в Facebook.

“У мене зараз не вистачає слів, щоб щось написати, ти був частиною нашого серця і душі, ти був замком з його високими стінами, нашим спокоєм, нашою радістю, ти, милий, для нас був цілим всесвітом! Ні, ти не помер, ти будеш жити вічно в наших серцях і думках “, – написала Вікторія.

Деталі трагедії повідомила також близька подруга сім’ї Ірина Гуцол. Вона звернулася до людей з проханням про допомогу українській родині.

“Потрібна ваша допомога! У моєї подруги Вікторії Лях помер чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих з кращих. Тому прошу про допомогу, так як Віка з дочкою біля чоловіка в Туреччині і потрібні величезні кошти, щоб транспортувати тіло чоловіка додому “, – написала Ірина і розмістила номер карти для збору коштів.

Як вона пояснила в коментарі, у чоловіка була оформлена страховка на випадок COVID-19 і коли він захворів, страховка покрила кошти на лікування. Він помер на наступний день після закінчення дії страховки, і компанія відмовляється покрити кошти не репатріацію.