19-річний син нардепів від ОПЗЖ Наталії Королевської та Юрія Солода Ростислав Солод став депутатом Краматорської міськради від ОПЗЖ і задекларував 185000 одиниць криптовалюти вартістю 23,7 млн доларів.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Зазначається, що Ростислав Солод став власником криптовалюти ще в 14 років.

“Дорогу молодим і талановитим! 19-річний син нардепів від ОПЗЖ Наталії Королевської та Юрія Солода Ростислав Солод став депутатом Краматорської міськради. Від ОПЗЖ, звичайно. Але цікавіше інше: як зауважили журналісти НВ, юний Солод задекларував 185000 одиниць криптовалюти вартістю 23,7 млн доларів. Причому став власником криптовалюти ще в 14 років.
Але навіть якщо Солод щось приховав у декларації, то може не перейматись. Максимум, що йому світить – це смішний штраф або обмеження волі, тобто проживання у гуртожитку. Для порівняння: нещодавно мешканець Краматорська отримав 3 роки і 8 місяців реального ув’язнення за крадіжку телефону за 1200 грн (щоправда, це був не перший кримінальний проступок винуватця).

Солод може подякувати своїй мамі, яка не тільки підписала подання на КСУ, який помножив на нуль антикорупційну реформу, а й голосувала за послаблення покарання за брехню в деклараціях”, – йдеться у повідомленні.