Екс-президент України і глава ТКГ Леонід Кравчук своїми висловлюваннями в прямому ефірі заробив собі кримінальну справу за фактом державної зради. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політолог Володимир Цибулько в понеділок, 18 січня.

“В ефірі одного з телеканалів глава української делегації в Тристоронній контактній групі заявив, що Україна повинна будувати відносини з ОРДО і ОРЛО як з окремими державами”, – зазначив політолог.

Він додав, що, наприклад, питання звільнення утримуваних осіб – “це питання міждержавного характеру, і держави повинні вивчити питання і вирішити на державному рівні з нормами міжнародного права і в рамках нормандського формату”, вважає представник українського президента в ТКГ.

“Цікаво, а в Офісі президента знають, що їх парламентер визнає самопроголошені формування в ОРДЛО окремими державами? Якщо знають, то це, звичайно, держзрада. Вибрали собі на голову керівників, які роздають території України. Безсумнівно, за такі слова людини, яка представляє державу на офіційному рівні, потрібно віддавати під суд. Чекаємо реакцію президента “, – додав Цибулько.

На думку політолога, Зеленський зобов’язаний зняти Кравчука з посади і публічно заявити про незгоду з його позицією.

“Інакше тінь впаде і на главу держави. Адже це навіть не корупція, це посягання на територіальну цілісність держави!” – резюмував політолог.