У бою з російськими окупантами 29 травня героїчно загинув український військовий, львівський журналіст і активіст Віктор Петров.

Віктор Петров був першим редактором «Сихів медіа» і очолював його з 2016 по 2019 роки.

“У боротьбі за Україну загинув Віктор Петров — перший редактор «Сихів Медіа». Сихівчанин навчався в Ліцеї Оріяна, був  хорошою людиною, завжди відгукувався, коли його щось просили, займався волонтерством та був членом громадських організацій”, – йдеться у дописі медіа.

Віктор Петров служив в лавах 54-ї окремої механізованої бригади імені Гетьмана Івана Мазепи у східному напрямку.

Про загибель Віктора Петрова також повідомила громадська організація “Інститут Суспільних Ініціатив” (ІСІ), членом команди якої він був.

“Зі смутком повідомляємо, що наш дорогий друг, Віктор Петров, віддав своє життя за нашу свободу. Віктор був членом команди ІСІ, активістом, свідомим громадянином. Заснував WHAT IF creative studio та Креативна школа What If. Був ініціатором багатьох проєктів, чим робив великий вклад у розвиток країни”, – зазначила організація.

За даними українських ЗМІ, Віктор Петров став 61 медійником, що загинув внаслідок повномасштабної агресії Російської Федерації проти України.

Вічна пам’ять кожному воїну, що поклав своє життя за Україну! Герої не вмирають!