У Росії трагічно загинула 25-річна журналістка жіночого інтернет-видання Wonderzine Маргарита Вирова, випадково випавши з вікна 8 поверху.

Дівчина померла в Боткінській лікарні, куди була доставлена ​​в ніч на 13 травня, написав в Facebook її колега Єгор Сковорода.

"Це не самогубство. Це трагічна випадковість, і від цього ще страшніше і незрозуміло, як тепер жити. Трагедію бачили кілька друзів, які зайшли до неї в гості – Рита відійшла до вікна, сфотографувати друзів в іншому кінці кімнати. Вікно було відчинене, до нього всі відходили курити. Вона сіла на підвіконня і, відкинувшись з телефоном, невдало сперлася на москітну сітку (точніше, сітка була така ж, як москітна, але ставилася через кішок), втратила рівновагу і випала з вікна ", – поділився він .За словами Сковороди, дівчину забрала швидка, але вже в 8 ранку стало відомо про її смерть. Вирова так і не прийшла до тями. Поховають її в рідному місті Олексин.

На Wonderzine розмістили слова жалю про смерть журналістки, яка вела на сайті розділ "Краса". "Рита все знала про красу, але не боялася викривати її культ, була дуже життєлюбною, але дуже смішно жартувала про смерть", – написали колеги.