У Полтавці Широківського району Дніпропетровщини мати 2 дітей вбила свого чоловіка. Під час вживання спиртного між парою виникла сварка. Першим почав проявляти агресію чоловік: він почав бити дружину по обличчю і тілу.

Жінці вдалося вирватися і вона пішла в сусідню кімнату за ножем. Повернувшись в кімнату до чоловіка, громадянка вдарила 1 раз вістрям по його грудній клітці. Після цього чоловік пройшов кілька метрів, присів на підлогу і помер на місці від отриманої травми.

Дружина вбитого викликала швидку допомогу. Лікарі констатували смерть людини і повідомили про подію правоохоронцям.Псопулярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Громадянку затримали. Їй готуються оголосити підозру за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Як вирішитися доля 2 дітей, які були на утриманні у пари, поки невідомо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Дніпрянка-дебоширка кидалася з сокирою і вивісила курку на ворота. Такі дивні дії насторожили місцевих мешканців і ті одразуж викликали поліцію.‡агрузка...