203994

Керівник одного з відділень банку у столичному регіоні здійснила шахрайські касові операції та привласнила понад 90 млн гривень банківського фонду. Про це повідомляється на сайті МВС, передає Корупція.Інфо.

"На переміщення грошових коштів знадобилося менше доби. Згідно документації, гроші перераховувалися на рахунки неіснуючих відділень банку. Як філії, так і касові операції існували тільки на папері", – сказано в повідомленні.

В даний час жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Правоохоронці впевнені, що до скоєння цього кримінального злочину причетні декілька осіб і приймають заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до злочинної операції, а також місцезнаходження виведених коштів.

Назва банку не повідомляється, проте зазначено, що фінустанова зареєстрована в Одесі і має регіональні управління та відділення по всій території України.