В Одеській області невідомі на бульдозері знищили виноградники французького винороба Крістофа Лакарена, який виробляє вино у Шабо. 

"Дружина викликала поліцію. Склали протокол", – зазначив Лакарен, передає Корупція.Інфо

Те, що сталося, винороб пов'язує з бажанням забудувати землі під виноградниками.  За його словами, земля перебуває в оренді у пайовиків з 2007 року на 15 років.

h

"Це рейдерська операція на моїй території, тому що зараз стало прибутково просто забудовувати виноградники", – заявив Лакарен. 

Також він зазначив, що у нього знову почалися проблеми з контролюючими органами.

"Повний комплекс лабораторних досліджень та технолога можна було отримати у Таїровському інституті, але тепер знову вимагають свою експертизу. Це один крок вперед і три назад. А Європа – це не так. Вони знищують дрібних виробників і конкуренцію.  Боюся, що через пару тижнів я можу опинитися взагалі без виноградників і мені доведеться виїхати ", – повідомив Лакарен. 

Лакарен також звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із закликом втрутитися у ситуацію.

"Під час останнього перебування у Франції ви особисто зобов'язалися забезпечити безпеку французьких інвестицій, які стикаються з рейдерами. Я прошу вас втрутитися", –  зазначив він.

Як відомо, французький винороб Крістоф Лакарен понад 10 років мешкає у н.п. Шабо.  Плантації виноградників частково перебувають на його землі, частково – на орендованій з 2007 року, саме за орендовану ділянку і тривають земельні суперечки.