хабар-2

В Одеській області лейтенант податкової міліції був затриманий працівниками МВС під час отримання хабаря у розмірі 3 тис. доларів США, передає Корупція.Інфо з посиланням на перс-службу МВС.
Повідомляється, що лейтенант податкової міліції, запропонував суб’єкту підприємницької діяльності вирішити питання щодо звільнення його від кримінальної відповідальності за фактом незаконної реалізації алкогольних напоїв на ринку “Привоз”. За свої “послуги” чоловік запросив плату у розмірі 3 тис. доларів США.

“Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Одеській області затримали „на гарячому“ нечесного на руку посадовця під час одержання неправомірної вигоди”, — йдеться у повідомленні.

За даним фактом прокуратурою Одеської області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Грошові кошти вилучені з місця події. Правопорушник затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено про підозру.
Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

0640a3013cbd225694345a2840ac3ccba8af7e2b