На сьогоднішній день українські телеграм-канали можуть скласти конкуренцію навіть найбільшим ЗМІ. Адже всі політичні інсайди і чутки в першу чергу з’являються там. І частина з усіх інсайдів підтверджується, а інша ні.

Напередодні, на популярному телеграм-каналі “Жінка з косою” з’явилася нова інсайдерська інформація, про те, що в країні намічається новий майдан. Подаємо дослівно:

Пішли чутки в кулуарах Офісу Президента, що готуються вже постійні мітинги і протести, а на осінь готують масові протести. Кейс «майдану” не пішов, а навпаки почав набирати обертів. На осінь готуватимуть майдан.

Чому “привид майдану”, став ще більш актуальним у наш час. Джерело пояснює, що команда Президента за цей час повинна була інформаційно вбити Порошенка і його імідж, розкривши всі його корупційні схеми, але замість цього вони «продали ці справи», а самі увійшли в усі корупційні схеми. Корупціонери не сидять, донбаський кейс швидше за все буде заморожений і повернеться в стадію взаємних звинувачень.

Певні фінансові групи намагатимуться змусити Зеленського піти у відставку і організувати повне перезавантаження влади.

Всі вважають партію Слуга Народу непорозумінням, як і самого Зеленського на посаді Президента. Цей політичний сезон буде дуже насичений.

Відзначимо, що в кінці минулого року теж ходили чутки, що опозиція планує так званий путч, але нічого з цього не збулося. Але зараз Порошенко і інші його соратники можуть використовувати важке становище в країні, щоб знову повернути собі владу.