Дуже важливий результат для “гірників”.

Донецький “Шахтар” у рамках 2-го туру групової стадії Ліги чемпіонів переміг на виїзді італійську “Аталанту” з рахунком 2:1.

Зазначимо, що підопічні Луїша Каштру тривалий час не могли завдати бодай удару по воротах суперника. На 16 хвилині головний суддя призначив пенальті у ворота донеччан через фол Сергія Кривцова на Йосипі Ілічичі. Як показав повтор, жодного дотику з боку захисника “гірників” не було взагалі. До “позначки” підійшов сам Ілічич, але переграти голкіпера “Шахтаря” Андрія Пятова йому не вдалося.

Попри це, “Шахтар” все ж пропустив, сталося це на 28 хвилині, коли Дуван Сапата головою замкнув навіс з правого флангу від Ханса Хатебура.

Відновити паритет у цьому протистоянні футболісти “Шахтаря” зуміли за чотири хвилини до кінця першого тайму – Жуніор Мораєс, отримавши передачу від Алана Патріка, переграв голкіпера “бергамасків” та ударом по порожніх воротах зробив рахунок на табло стадіону “Сан Сіро” 1:1.

У другому таймі “Аталанта” більше володіла ініціативою, а “Шахтар” сподівався на контратаки. Коли здавалося, що матч так й завершиться та команди поділять залікові бали, своє слово сказав 19-річний ізраїльський півзахисник Манор Соломон, який лише на 69 хвилині вийшов на поле.
На п’ятій компенсованій до основного часу хвилині Соломон, отримавши передачу від Додо (також вийшов на заміну, прим.), прибрав суперника та ударом з близької відстані пробив голкіпера італійців, принісши таким чином “Шахтарю” таку важливу перемогу.

Перемігши “Аталанту”, “Шахтар” набрав три бали. Свій наступний матч у цьому турнірі команда Каштру проведе 22 жовтня (у Харкові проти “Динамо” Загреб).