У кулуарах пішли чутки, що «соросята» поставили вказівку Артему Ситнику (глава НАБУ) швидко відпрацювати Петра Олексійовича і справи, пов’язані з його оточенням. Це необхідно для того, щоб актуалізувати його імідж мега токсичним в очах Байдена.

Пише телеграм-канал “Женщина с косой”.

Саме зараз почалися такі зрушення у справі «Гладковського і корупції в Укроборонпромы». 21 грудня, Ігорю Гладковському (Свинарчуку) вручили підозру в отриманні 950 тис. гривень за вплив на рішення гендиректора “Укрспецекспорт”, а зараз стало відомо, що НАБУ завершило розслідування у відношенні сина екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

У кулуарах вже всі обговорюють такі швидкі рухи і натякають, що «соросята» вступили в сутичку з Петром Олексійовичем і хочуть його «збити» ще до того, як він пролобіює собі можливість зустрічі / дзвінка з Байденом або його довіреними людьми.

Як говорить наше джерело, соросята хочуть відправити Порошенко на пенсію.

У телеграм-каналі “Леґитимний” також підхопили цю інформацію.

НАБУ не просто так почала різко відпрацьовувати Порошенко і його оточення. Соросята (НАБУ – повністю під ними) зараз відчули посилення своїх позицій через те, що Байден переміг на виборах США і пішли в контрнаступ, поки Джо не зайшов до Білого Дому і не зробив перші рухи по Україні.

Соросята, хочуть монополізувати повністю владу в Україні і ведуть відразу кілька ігор.

Перша гра – це проти Глави ОП Єрмака, спрямована на ослаблення впливу Президента та його оточення (послам G7 набридло вічно прилітати до Зеленського на кулуарні торги). Також американці не хочуть поступатися британцям своє впливу на українську політичну еліту.

Друга гра – це проти конкурентів соросят, проти Петра Порошенка, який монополізував «промайданівське електоральне ядро» за собою і закріпив за собою статус захисника всіх «націоналістів-патріотів».

Відзначимо, що як пише телеграм-канал Klymenko Time справу проти сина соратника Петра Порошенка Ігоря Гладковського рухається досить швидко.

Національне бюро розслідувань України завершило розслідування у відношенні сина екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, Ігоря Гладковського. При цьому ще тільки минулого тижня, 21 грудня, йому вручили підозру.

Справа рухається швидко.

Гладковський-молодший підозрюється в отриманні 950 тис гривень за вплив на рішення гендиректора “Укрспецекспорт”. Він і ще ряд осіб за версією слідства реалізували схему з постачання товарів для ДК “Укроборонпром” з використанням ТОВ “Оптімумспецдеталь” та інших підприємств.

У підсумку “Укроборонпрому” було поставлено товарів на суму близько 165 млн гривень, при цьому в бюджет не надійшло понад 49 млн гривень, з яких 25,77 млн. – податок на додану вартість, 23,57 млн. – податок на прибуток.