Радник озвучив головні пріоритети команди новообраного президента.

План дій Володимира Зеленського на перші 100 днів свого президентства вже готовий на 95%. Про це заявив радник новообраного глави держави Олександр Данилюк в інтерв'ю LIGA.net.

"Я б оцінив готовність в 95%. Це документ, в якому покроково розписано, що саме ми збираємося робити", – зазначив він.

Данилюк уточнив, що в плані прописані головні пріоритети та шляхи їх реалізації. Перший, головний, пріоритет – це боротьба з корупцією. Зокрема планується, перезапуск антикорупційних органів, для чого буде потрібно ряд законодавчих змін і рішень Верховної Ради.

Другий пріоритет – "навести порядок у судовій гілці системи".

"Зараз виробляємо для внесення в парламент конкретні рішення, співпрацюємо з громадськими організаціями, наприклад, Центром протидії корупції. Ми плануємо запустити набір і атестацію суддів", – розповів Данилюк.

Третій пріоритет стосується змін в системі правоохоронних органів. За словами радника Зеленського, план на 100 днів припускає проведення реформи Служби безпеки України і створення Служби фінансових розслідувань, яка забере частину функцій у СБУ і Нацполіції. Також планується остаточна ліквідація Податкової міліції.

"Є ще багато новаторських ідей. Наприклад, як буде працювати Адміністрація президента. І інші ініціативи, але зараз ще невідповідний час їх розкривати", -додав Данилюк.