Дружина українського прем’єра Володимира Гройсмана зареєструвала на себе супердорогий позашляховик, передає Корупція.Інфо

В автопарку Володимира Гройсмана з’явився новий автомобіль. Сім’я прем’єр-міністра стала власником люксового позашляховика. За даними МВС 27 вересня 2017 року на дружину прем’єра Олену Гройсман був зареєстрований новий люксовий позашляховик Mercedes GLE 350D

У офіційних дилерів Mercedes в Україні такий автомобіль коштує близько 2 млн. Гривень. Позашляховик оснащений 3-літровим дизельним мотором потужністю 258 кінських сил. Максимальна швидкість GLE в даній комплектації – 225 кілометрів на годину.

У декларації Володимира Гройсмана за 2016 рік також зазначено, що його дружина володіє позашляховиком Volkswagen Touareg 2011 випуску. У документі зазначено, що автомобіль коштує трохи більше 800 тисяч гривень.

Сам глава Кабміну раніше володів ще більш дорогим автомобілем – британським Range Rover. Це найдорожча модель в лінійці Land Rover, ціни на яку в Україні стартують з 3,5 млн. гривень. Але в минулому році Гройсман продав дорогий позашляховик. На сьогодні у прем’єра немає ні одного автомобіля. Весь транспорт числиться за дружиною.

 

 

 

 

 

Популярне: Довго мовчав! Другий учасник ДТП у Харкові повністю “розтрощив” версію Зайцевої