Протягом двох днів у самісінькому серці Львова можна буде придбати ексклюзивний крам: одяг від знаних дизайнерів та модних бутиків, картини відомих художників, речі зірок шоу-бізнесу.

Свої дизайнерські роботи на «Народну барахолку» віддали Оксана Караванська, Наталя Каменська та Олеся Кононова, Марта Ваххольц, Марія та Руслан Костельні, Роксолана Богуцька, Міла Квітка, Джаміля. Долучився також магазин «Чезаре», надавши блокноти ручної роботи. З художників благодійну акцію підтримали Олена Онуфрів, Іванка та Олександр Войтовичі, Володимир Сидоренко. Серед артистів, які пожертвували на добру справу свої речі, – Павло Табаков, Наталка Карпа, письменниця Ірена Карпа. Аксесуари для дому презентували бутик «Елітних інтер’єрів», інтер’єр-бутик «A-partmentdesign», декор-студія «Коралі», магазин «Алхімік». Свої лоти нададуть також готель «Міротель», комплекс «Цитадель Інн», стоматологічна клініка «Рікота». Щодня до «Народної барахолки» долучаються нові учасники.

За прилавками на «Народній барахолці – 2014» на площі Ринок у Львові 11 – 12 жовтня стоятимуть працівники журналу «BOOM plus TV», Дана Якимчук та Лада Таланчук з дизайн-студії «Коралі» та друзі команди. Зокрема, намір поторгувати вже висловила співачки Наталка Карпа, Оленка Онуфрів.

 

Джерело: Galnet