Величезні затори утворилися на пунктах пропуску на польсько-українському кордоні, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Величезні черги з авто вишикувалися в сторону України, так як багато заробітчан і студентів повертаються додому в переддень свят.

«Це пов’язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаються на великодні свята додому», – сказано в повідомленні.

Так, за станом на 11:00 тільки перед пунктом пропуску «Яготин» накопичилося близько 600 авто на в’їзд в Україну.

Трохи менші черги утворилися перед іншими пропускними пунктами. Перед пунктами пропуску «Шегині» та «Краковець» в чергах стоять приблизно по 300 машин.

Також зазначається, що з української сторони черг немає у всіх пунктах пропуску.

У зв’язку з величезним навантаженням на пункти пропуску, прикордонники радять громадянам враховувати інформацію про накопичення авто. Для обрання оптимального маршруту руху радять користуватися онлайн сервісами на офіційному сайті Держприкордонслужби.

Нагадаємо, на польсько-українському кордоні помер громадянин України. Інцидент стався 30 березня близько 11:30, біля КПП Медика.

Повідомляється, що 63-річний громадянин України працював далекобійником і був у рейсі. Він вийшов з кабіни, щоб пройтися по території пропускного пункту, поки його автомобіль стояв в черзі.

Популярне: "Після смерті пацієнта": В Україні заборонили один з найбільш поширених препаратів      

Чоловік не подивився назад і потрапив під колеса автомобіля Skoda. За кермом авто перебував 22-річний громадянин України. Від отриманих травм чоловік помер. На місці аварії працює поліція і прокурор.

Згідно з даними експертизи, водій легкового автомобіля був тверезий. Через аварію на пропускному пункті на деякий час було перекрито рух.

Як повідомлялося раніше, українці, отримуючи дозвіл на роботу в Польщі, влаштовуються не там, де вказували в декларації.

Так, близько 70% українців, які отримали дозволи на роботу в Польщі, працюють або в інших країнах Шенгенської зони, або не на тих місцях, які були задекларовані.

Повідомляється, що за три місяці з 1 січня 2018 року польські роботодавці залишили 240 тисяч заяв про намір прийняти на роботу іноземних громадян, в основному українців і частково – білорусів, однак до роботи приступили лише 74 тисячі осіб.