Співробітники служби безпеки України та оперативники пенітенціарної служби на Полтавщині ліквідували канал постачання наркотиків в одну з виправних колоній, передає Корупція Інфо

«Правоохоронці затримали на контрольно-пропускному пункті колонії начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи», – йдеться в повідомленні.

Під час обшуку оперативники СБУ виявили у майора внутрішньої служби дози гашишу, канабісу та амфетаміну, які були приховані в сигаретах, які призначалися укладеним.У відомстві повідомили, що відкрито кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що співробітники національної поліції України та прокуратури на Донеччині ліквідували канал торгівлі людьми в Ізраїль, який організував 56-річний житель Маріуполя.

Нагадуємо, що на Одещині діяв незаконний канал постачання сигарет в Україну самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки. Співробітники СБУ ліквідували злочинну діяльність.
 ‡агрузка...