f

На Полтавщині правоохоронці виявили згнилий фрагмент тіла невідомого чоловіка. Наразі проводяться необхідні експертизи та аналізи, результати яких проллють світло на те, як саме загинув чоловік та дозволять встановити його особу.

Про це повідомили у прес-службі Полтавського районного відділення ГУНП в Полтавській області, передає Корупція.Інфо.

«На відстані 5 км від села Макухівка в річці Коломак біля автомобільного мосту виявлено фрагмент людського тіла з ознаками гнилісного розкладу. За попередньою інформацією, тіло належить чоловікові. Дані фрагменти тіла направлені на дослідження», – говориться у повідомленні відомства.За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство).

У зв’язку з інцидентом, правоохоронці звертаються до усіх мешканців району із проханням допомогти розслідуванню.

«Просимо випадкових свідків чи очевидців даної події надати будь-яку інформацію про обставини або про осіб, які можуть бути причетними до правопорушення. Інформацію можна надати до Полтавського районного відділення поліції за адресою: м. Полтава, вул. Луценка, 19а або за телефонами: 0532-51-76-03 або 102. При необхідності, конфіденційність гарантується», – зазначили у прес-службі.‡агрузка...