Коли у 1938 році Велика Британія та Франція віддали Чехословаччину Гітлеру в їх дім прийшов не мир, а війна. Коли у 1941 році США гадали, що війна десь далеко в Європі, Перл Харбор нагадав, що вона у них вдома. Коли у 2008 році Європа та Америка не підтримали Грузію, то Війна прийшла ближче до Парижа та Берліна – в Україну. Коли у 2014 році Європа та Америка ніяк не можуть відважитися реально підтримати Україну, війна прийшла до їх нідерландських, британських, французьких, німецьких, австралійських сімей. Від війни та нестримної агресії не втечеш, не відкупишся – вона прийде до тебе, якщо їй не протиставитись з усією можливою рішучістю.

27 серпня – Кризові переговори в Мінську щодо врегулювання конфлікту в Україні, судячи з усього, не дозволили досягти прориву. Не допомогла й особиста зустріч між президентами України й Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним, повідомляє агентство AFP, пише DW. Хоча всі учасники зустрічі "погодилися", що мир таки потрібен. Однак покищо Путін тільки збільшує рівень ескалації конфлікту і вже не криючись посилає в Україну російські військові підрозділи у повному складі.

27 серпня – Путін відверто знущається над всіма – каже, що схоплені в Україні російські десантники "заблудилися". Так само як і "заблудилися" десятки, якщо не сотні, танків, "градів та гармат. Так само як і "заблудилися" тисячі російських терористів.27 серпня – Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявляє про плани Росії взимку перекрити транзит газу до Європи через Україну – "Ми знаємо про плани Росії, мета яких фактично відключити Україну від усіх енергетичних ресурсів

27 серпня – У Донецькій області російські окупанти – російська армія – захопили кілька сіл біля Новоазовська і ведуть потужний артилерійський обстріл українських позицій – речник РНБО Андрій Лисенко. Мета – прорватися по берегу Азовського моря до Маріуполя. Озброєні чоловіки з російською вимовою й у формі без розпізнавальних знаків з'явилися у вихідні в селі Колоски на сході України, пише російський Reuters.

27 серпня – Під Іловайськом точаться тяжкі бої. Частину поранених евакуйовано – речник РНБО Андрій Лисенко.

27 серпня – Російські війська активізували облаштування позицій на півночі Криму та продовжують авіарозвідку території Херсонської області – речник РНБО Андрій Лисенко.

27 серпня – Військове керівництво РФ зізналося родичам десантників, що їхні близькі знаходяться не на навчаннях в Ростові-на-Дону, а гинуть на Донбасі – полковник Російської Федерації Олександр Хотулев. Російські журналісти виступили з вимогою, щоб Росія чітко пояснила, чи воює вона з Україною.‡агрузка...