клименко

Блогер і кандидат в народні депутати по 205 виборчому округу Олександр Барабошко опублікував відео журналістського розслідування про діяльність кандидатів на пост глави київської податкової — Вікторії Мальцевої та Людмили Демченко.
Інформація про це з'явилася на його сторінці в Facebook.
Найбільше запитань у активістів громадських організацій та експертів викликає кандидатура Вікторії Мальцевої — заступника голови податкової у Києві з 2010 року, директора Департаменту обслуговування платників податків Міністерства доходів і зборів України з 2013-го, і нині — начальника ГФС в Шевченківському районі, повідомляє видання Дело. При цьому активісти вказують на те, що Вона не тільки не пройшла "люстраційні" перевірку, але і підозрюється у фактах незаконного відшкодування ПДВ. Зокрема за фактом одного з таких відшкодувань на суму 616 млн грн в 2012 році Генеральна прокуратура веде досудове розслідування.

Другий кандидат на голову столичної ГФС — Людмила Демченко — екс-заступник Мальцевої, що займалася під її керівництвом питаннями аудиту.

Як повідомляє видання, щодо Демченко також проходить розслідування, пов'язане з незаконним відшкодуванням ПДВ, у зв'язку, з чим в грудні 2014 року навіть був проведений обшук її службового кабінету (постанова Печерського районного суду р. Києва, справа № 757/36127/14-до) і вилучені всі електронні носії та матеріали, які можуть бути використані в якості доказів по справі.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на АНТИКОР

 

Н