Росія вирішила діяти у війні проти України не вмінням, а кількістю. Тому в межах “часткової” мобілізації до російського війська планують набрати 1 млн 200 тис. осіб.

Росія діє за принципом “баби ще народять”.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

“Вони вирішили взяти не вмінням, а числом. Режим Другої світової війни. Реінкарнація маршала Жукова, очевидно, відбудеться в особі Шойгу. І буде за принципом “баби ще народять”. Тому гребуть 1 млн 200 тис.” – повідомив експерт.

“Коли вони його зможуть зібрати – сказати на сьогодні дуже важко, враховуючи обмежені можливості збройних сил Росії по об’єму мобресурсу”, – додав Жданов.

Після підписання Путіним указу про мобілізацію, мапа смертності в регіонах РФ значно зміниться.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО.

“В результаті російської агресії проти України керівництво країни-агресора вже істотно зменшило чисельність представників своїх малих народів. Серед вбитих окупантів, трохи менш ніж 40% були представниками неслов’янських етнічних груп.

У п’ятірку регіонів із найбільшою кількістю жертв увійшли Республіки Дагестан і Бурятія, Краснодарський край, Башкортостан і Волгоградська область. Також у цифрах прослідковується непропорційне співвідношення: кількість загиблих солдат із бідних регіонів (де і проживають етнічні спільноти) значно вища, ніж з розвинених”, – йдеться в повідомленні.

За даними ГУР МО, після підписання Путіним указу про мобілізацію, мапа смертності в регіонах РФ значно зміниться.

Повістки отримують тисячі представників інтелігенції та приватного бізнесу з центральних регіонів росії та промислових підприємств-гігантів. Якщо робітничі професії ще забезпечуватимуться відстрочками від призову, то саме російська інтелігенція стане добривом для українського чорнозему.

Остаточно знищивши громадян, які можуть усвідомлювати крах російської державності кремлівський диктатор сподівається позбутися протестів проти війни та безглуздої загибелі сотень тисяч росіян.