Дуже важливо те, що відбудеться за кілька тижнів біля Херсона. Це буде третя поворотна точка у війні. Про це заявив президент The Jamestown Foundation Глен Ховард в одному з інтерв’ю.

Він вважає, що якщо ЗСУ звільнять Херсон, то це буде третя поворотна точка у війні.

«Якщо українці зможуть перенести свою лінію оборони за річку Оскол, а також звільнити території на Луганщині, це сформує новий рубіж оборони до початку зими. Це закладе основу для подальших успіхів та навіть виходу на Маріуполь. Дуже важливо те, що відбудеться за кілька тижнів біля Херсона. Якщо українці звільнять Херсон, то це буде третьою поворотною точкою цієї війни. ЗСУ вийдуть на лінію річки Дніпро і зможуть підготувати наступ на Чонгар, перерізати постачання води до Криму», – пояснив він.

Військовий експерт висловив думку, що деокупація Херсона та Нової Каховки буде потужним ударом для російського президента Володимира Путіна.

«Цього я очікую протягом наступного місяця. Далі почнеться зима і війна сповільниться. Україна продовжить переозброєння армії, а росіяни продовжуватимуть мобілізацію. Наступної весни росіяни виявляться у значно слабшій позиції, ніж були й досі», – вважає американський фахівець.

Американський фахівець зазначив, що головна поворотна точка у цій війні – це невдача росіян при спробі висадити десант в аеропорту біля Києва.

“Далі провалилася їхня спроба атакувати Київ. Це ще один ключовий момент війни. А далі контрнаступ біля Харкова це ще одна важлива подія. Особисто мене це не здивувало. Так, багато хто на Заході говорив, що українці не будуть битися, не будуть добрими вояками. Однак ті, хто бачили, як ви протистояли росіянам на Донбасі, все розуміли. Згадаймо хоча б оборону кіборгами Донецького аеропорту. Кіборги довели якими витривалими бійцями можуть бути українці. Усі згадані ключові моменти нового етапу війни кардинально змінили хід подій,” – вважає американський фахівець.