На Запорізькому напрямку відбувається активізація російських військ. Водночас військові експерти та кореспонденти закликають вірити у ЗСУ.

Окупаційна армія РФ після втечі з Херсона активізувалася на Запорізькому напрямку. Наразі прорвати фронт росіянам не вдалося. Інформацію увечері 16 листопада підтвердив воєнкор Богдан Мірошніков на своєму каналі у Telegram.

За його даними, бої тривають у районі Костянтинівки, Марфополя, П’ятихаток та Копані. Проте лінія фронту залишається незмінною.

Журналіст пояснив активізацію ворога ротацією.

“загарбники проводять ротацію, замінюючи побиті підрозділи ще більш побитими”, – повідомив Мірошников.

Він уточнив, що туди перекидаються підрозділи, що втекли із правобережжя Херсонщини, а також мобілізовані.

У той же час воєнкор закликав українців не панікувати з приводу чуток про наступ РФ на Гуляйполі та Павлограді.

“Там уже місяців п’ять артдуелі різної інтенсивності та тактичні бої щодня. Зараз фіксується як прибуття підрозділів окупантів із Василівсько-пологового спрямування, так і відбуття, тобто ротація. Так, інтенсивність бойових дій зросла і зростатиме далі. Але це все ще локальні бої”, – написав воєнкор у Telegram.

Він нагадав, що Росія вже намагалася здійснити наступ на Павлоград, аби взяти у кліщі українські війська на Донбасі. Ця операція велася активно ще у червні. Закінчилась вона нічим.

“Тепер, через 5 місяців, хтось ще думає, що окупанти на це здатні? Пам’ятаєте, як після посилення правого берега Дніпра загарбниками в липні – серпні деякі діячі говорили про наступ на Миколаїв та Кривий Ріг? І де це все? Вірте у ЗСУ”, – підсумував Мірошников.