Вітаю білоруські спецслужби з проведенням блискучої операції з нейтралізації противника, заявив народний депутат України

Нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива привітав у Facebook білоруські спецслужби із «блискучою операцією» із затримання засновника опозиційного Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича.

«Вітаю білоруські спецслужби з проведенням блискучої операції з нейтралізації противника, що становить загрозу національній безпеці. Прийдемо до влади – обов’язково використовуватимемо досвід наших сусідів!» – написав Кива.

Нагадаємо, 23 травня в Мінську був екстрено посаджений літак компанії Ryanair, який виконував рейс Афіни-Вільнюс, нібито через закладену на борту бомбу. Вибухового пристрою не знайшли. Серед пасажирів був опозиційний блогер, творець телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Він був затриманий білоруськими силовиками.

Також додамо, що Депутат від «Слуги народу» Євгеній Шевченко, який нещодавно зустрічався з президентом Білорусі Олексадром Лукашенком, дивним чином відреагував в своєму Facebook на повідомлення про посадку у Білорусі літака, що прямував до Вільнюса, та арешту опозиціонера Романа Протасевича, що перебував на його борту. Через декілька годин після того, як стало відомо про цей інцидент, народний депутат розмістив фото своєї зустрічі з головою Білорусі.

 

«Бацька вам не Янукович», – підписав він фото.