Після підриву Керченського мосту 8 жовтня, що був основним шляхом для мешканців півострова до Росії, в Криму розпочалася справжня паніка. Десятки тисяч місцевих зрадників та колаборантів похапцем зібрали речі та намагаються доїхати в Росію через тимчасово окупований Мелітополь. 
 
Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 
 
За його словами, зрадники України схоже не на жарт перелякались, що півострів незабаром може повернутися під контроль України та знаходять усі можливі шляхи, аби втекти до Російської Федерації. Один із маршрутів пролягає через Мелітополь. Далі вони прямують до Бердянська та Росії.  

«Після підриву Кримського мосту люди масово їдуть із Криму до Бердянська. У самому Мелітополі спостерігається паніка серед окупантів, а особливо серед колаборантів», – розповів Федоров. 

Варто зазначити, що панікують вони не даремно. По-перше, з кожним тижнем Генштаб повідомляє про все більшу кількість деокупованих містечок та селищ, ЗСУ активно просуваються на південному та східному напрямку, повертаючи стратегічно важливі території. Водночас окупанти зачасту вже не можуть дати відсіч, зазнають великих втрат, потрапляють в полон або просто втікають. Це все свідчить про те, що повернення Криму під контроль України вже справді не за горами.